Sobotni sparing!

• autor: mef666, 2014-10-17 10:05

Gra kontrolna z UKS Białe Orły Warszawa

W związku z tym, że w weekend wypada nam przerwa w rozgrywkach, sztab trenerski zaplanował na jutro, tj. 18/10/2014 r. :), na godz. 12:00  sparing z Białymi Orłami Warszawa. Przeciwnik jest obecnie liderem gr. I II warszawskiej Ligi Młodzików U-13. W sześciu dotychczasowych meczach zgromadził komplet punktów, zdobywając przy tym 25 bramek, a tracąc 1 blush. Zawody odbędą się na obiektach Pogoni przy M4. zapowiada się ciekawe widowisko. Zbiórka przedmeczowa została wyznaczona na godz. 11:00. Oczywiście, oprócz samych zawodników, mile widziani będą także kibice, ci najwierniejsi i ci wierni troszkę mniej:). Zakupowe szaleństwo trzeba tak zaplanować, żeby zdążyć. W sumie, to można przyjść i z siatami:).

Kadra meczowa oraz dodatkowe szczegóły organizacyjne zostaną przekazane przez trenerów podczas dzisiejszego treningu (19:00 na Milanie, wyjazd z Pogoni 18:30).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających kibiców:) załączam prognozę pogody dla Grodziska Maz. w porze meczu:):

Godz. 8-14 - Temp. 11°C, Zachmurzenie umiarkowane,

Wschód słońca: 07:06, Zachód słońca: 17:37 1026 hPa, 5 km/h, 0,0 mm