Porażka w sparingu:(

• autor: mef666, 2014-10-19 15:49

Pogoń vs Orły 1:3:(

Niestety, nasze Orły nie dały rady Orłom z W-wy. Według opinii miejscowych kibiców, a także samego arbitra zawodów:) Pogoń większość meczu zdecydowanie przeważała, stwarzając sobie sporo sytuacji bramkowych, z których tylko jedną udało się zamienić na gola (super strzał z dystansu Pawła, czyli Wojtka:). Przeciwnik, natomiast wykorzystał wszystko co miał i zapakował trzy:(. Sama porażka może nieco smucić, ale, jak wieść niesie, gra naszych chłopaków, mimo wszystko, mogła się podobać. Z lekcji należy wyciągnąć wnioski, niedociągnięcia usunąć, celowniki przestawić i czekać na ligę:).

Podziękowania dla gości, przybyłych kibiców i sędziego, który oparł się pokusie "pomagania":).

Bramka - Paweł/Wojtek

Kadra meczowa: Pokrop, Robak, Damian, Osa, Stan, Chomik, Pablo, Bilbo, Złoty, Albert, Kubano duży Bartek, Ivo (kapitan), Glina, mały Bartek, Jędrula.

Treneiros: Kamil Groński, Przemek Wietraszuk (sędziował zawody)

P.S. Tymczasem w lidze trochę się dzieje! Grupa pościgowa bardzo aktywna (patrz wyniki i tabela)

jg