Unia-Ursus, ostatki, obiecuję:))

• autor: mef666, 2015-06-24 20:57

Ale jaja, c.d.!!!

Witam ostatni raz w tym wątku, obiecuję. Wszystkich, którym się udało się (czyt. zdążyli) zapoznać z pierwotną wersją  informacji ze str. Ursus2002, dot. "heroicznego boju" w wyjazdowym meczu z Unitami zapraszam do ponownego odwiedzenia ww. strony i ponownego przeanalizowania treści starego/nowego newsa, a zasadzie wyłapania różnic (szkoda, że "obiektywny" admin nie puścił komentarzy). Jak widać osoby odpowiedzialne za PR drużyny wyciągnęły wnioski z popełnionego faux pas:) i szybciutko wprowadziły odpowiednie korekty:). I baaaardzo dobrze! Takie "nieporozumienia" trzeba" wyjaśniać jak najszybciej. Usunięcie cudzysłowu zamyka temat. Wszystko było na serio. Sorry, że się czepiałem.  Jeszcze tylko ta kursywa...wink.Całe szczęście, że z TVN-em udało się odkręcić na czas:).

ze "sportowym" pzdr, jg